Naše produkty

team img

Dopravníky

AMSOL

V oblasti dopravníkov sa zaoberáme: návrhom riešenia, tvorbou výkresovej dokumentácie, výrobou zariadenia, montážou u zákazníka, záručným a pozáručným servisom. Nami vyrábané dopravníky spĺňajú požiadavky zákazníkov, pričom kladieme vysoký dôraz na bezpečnosť zariadení. Všetky zariadenia sú dodávané aj s potrebnou dokumentáciou. Do nášho portfólia patria dopravníky: z AL profilu, z ocele, pásové dopravníky, modulárne dopravníky, dopravníky na prepravu sypkých materiálov, závitovkové dopravníky reťazové dopravníky.

team img

Dopravníkové pásy

AMSOL

Spoločnosť AMSOL s. r. o. zastupuje na slovenskom trhu renomovaných zahraničných výrobcov dopravníkových pásov. Naši pracovníci sú pravidelne školení, aby vedeli zákazníkovi odborne poradiť s výberom dopravníkového pásu. V ponuke máme dopravné pásy pre takmer všetky priemyselné odvetvia.

POTRAVINÁRSKY PRIEMYSEL
dopravníkové pásy spĺňajú najprísnejšie hygienické požiadavky

DREVOSPRACUJÚCI PRIEMYSEL
dopravníkové pásy sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu

LOGISTIKA
dopravníkové pásy pre bežné použitie

AUTOMOTIVE
dopravníkové pásy so špeciálnymi požiadavkami zákazníkov

OSTATNÉ APLIKÁCIE
Podľa potreby na dopravné pásy aplikujeme: klinové vedenie, priečny unášač, postranné vedenie, perforácia, špeciálne príslušenstvo

team img

Pohony

AMSOL

K obchodovaným komoditám spoločnosti patria aj POHONY. Do tejto skupiny tovaru patria: reťaze a reťazové kolesá, klinové remene a remenice, ozubené remene a remenice, ozubené kolesá a ozubené tyče. Zákazníkom ponúkame výrobu špecializovaných pohonových elementov na základe výkresovej dokumentácie.

team img

Lineárna technika

AMSOL

V dnešnej dobe sa čoraz viac dostáva do popredia lineárna technika a možnosti jej využia sa zvyšujú, z toho dôvodu sme ju zaradili do nášho portfólia. Lineárna technika zabezpečuje priamočiarí pohyb v rôznych aplikáciách. Nachádza široké uplatnenie v mnohých oblastiach strojárského, drevospracujúceho, potravinárského priemyslu, v poľnohospodárstve, používa sa pri výrobe jednoučelových a manipulačných strojov, CNC zariadeniach ... .

team img

Hlinikové profily

AMSOL

Nami ponúkané hliníkové profily ponúkajú vysokú variabilitu. Pre prácu s nimi nie su potrebné špecializované nástroje. Vyznačujú sa širokým spektrom využitia. Využiteľnosť hliníkových profilov je takmer neobmedzená vďaka širokej škále profilov a spojovacích komponentov. Nami ponúkané profily sú od Európskych výrobcov.


Firemný katalóg spoločnosti

Pozrite si ponuku našej spoločnosti v online katalógu...

pozrieť...